Zápasy a tréningy zrušené
 12.marec 2020, 18:59 v kategóriach Oznamy
Tréningy všetkých vekových kategórií v ŠK Nevidzany sú s platnosťou od dnešného dňa až do odvolania zrušené. Rovnako sú rozhodnutím futbalových zväzov (SFZ, ZsFZ a ObFZ Nitra) zrušené aj všetky majstrovské zápasy, ktoré sa mali odohrať počas najbližších dvoch víkendov.

ŠK Nevidzany rešpektuje vyhlásenie mimoriadnej situácie v Slovenskej republike v súvislosti s pandémiou koronavírusu, a tiež všetky konkrétne nariadenia a opatrenia Vlády SR a Ústredného krízového štábu SR. V rámci prijatých opatrení rešpektujeme zatvorenie všetkých školských zariadení na území SR, pričom počas uzatvorenia škôl nebudeme pre deti a mládež organizovať žiadne aktivity, kde by dochádzalo k stretnutiu väčšej skupiny ľudí.

Rovnako vyzývame všetkých našich hráčov a ich najbližších rodinných príslušníkov, aby súčasnú situáciu nepodceňovali.

ŠK Nevidzany má 7 tímov a v nich nastúpilo do zápasov v tejto sezóne celkovo 101 hráčov. Každý tím má svoj vlastný realizačný tím. Vedenie ŠK Nevidzany si uvedomuje zodpovednosť, ktorú v súčasnej situácii má a zároveň žiada všetkých o pochopenie. Pevne veríme, že nebezpečenstvo ochorenia čoskoro pominie a my sa znovu budeme môcť stretnúť na ihriskách a venovať sa tomu, čo nás baví.