prípravný zápas, 21.3.2017 o 16:15, umelá tráva Zlaté Moravce

VION ZLATÉ MORAVCE U17 - NEVIDZANY U19 2:7 (0:1)

65. Erik Müller 1:6
68. ViOn 2:6
70. vlastný 2:7

Zostava ŠK: Matúš Pleško - Erik Krčmár, Richard Koprda, Sebastián Pilka, Juraj Balko, Adam Huňady, Radoslav Tatarkovič, Patrik Guláš, René Lindovský, Martin Pauko, Erik Müller. Streidali: Jozef Kováč, Jakub Matušík, Martin Keszeg, Andrej Páleník, Max Demeš. Tréner: Peter Drahoš.

Napriek posilneniu o zopár hráčov z U19-ky nestačil druholigista zo Zlatých Moraviec na piatoligistu z Nevidzian. Konečné skóre je pre druholigistov ešte lichotivé, len Müller dokázal v prvom polčase zahodiť tri tutovky. Na druhej strane mali tri dobré šance aj domáci, ale v jednom prípade Pleško a v dvoch prípadoch nepresná muška znamenali, že do polčasu padol iba jediný gól. Huňady vybojoval loptu a jeho center sklepol Müller na ľavačku Lindovského a ten z prvej rozvlnil sieť.
Druhý polčas bol už exhibíciou Nevidzian. Müller konečne trafil, Guláš prešiel stredom obrany ako nôž maslom, keď ho vysunul Pilka, Kováč vymietol z 20 metrov pavučinu v ľavom hornom rohu. Potom prišli chvíle Tatarkoviča, najskôr zvýšil na 5:0 a o päť minút naservíroval Müllerovi na 6:1. Po centri Pauka si domáci zatĺkli klinec do rakvy vlastným gólom.