15.november 2017, 13:44 v kategóriach DOSPELÍ ´A´ > Zápasy > Majstrovské
Vo vyrovnanom zápase sa zrodila zaslúžená remíza.

5.liga Stred ZsFZ 2017/2018 - dohrávka 7.kola, 11.11.2017 o 13:30, Nevidzany

NEVIDZANY - ALEKŠINCE 0:0

Zostava ŠK: Michal Doležaj - Martin Fröhlich, Jozef Strieška, Miroslav Beňuš, Peter Baumeister, Ľuboš Kliman (58. Erik Špleha), Jakub Fruni, Ivan Bielik, Imrich Füle, Peter Vojtek (76. Matúš Klas), Mário Kajaba (90. Roman Marhevszki). Tréner: Juraj Baláž.

Kompletný štatistický zápis zo stretnutia na Futbalnete

Prvú tutovku mal na nohe Vojtek, sám pred brankárom trafil iba do neho. Postupne ovládli hru hostia, prvý polčas boli aktívnejším tímom. Vo dvoch šanciach zlyhali. Prvýkrát letela lopta nad brvno poloodkrytej bránky, druhýkrát zasiahol nohou Doležaj. V druhom polčase mali pre zmenu územnú prevahu domáci. Hrozili najmä po štandardkách. Alekšince mali jedinú vážnejšiu šancu z hry, opäť im radosť pokazil Doležaj. V záverečnej päťminútovke chýbali Kajabovi po centri Baumeistra milimitre, brankár hostí loptu vyrazil a tak sa po skóre 0:0 nakoniec body delili v pomere 1:1.