27.január 2019, 00:56 v kategóriach DOSPELÍ ´A´ > Zápasy > Prípravné
prípravný zápas, 26.1.2019 o 18:15, Zlaté Moravce (umelá tráva)

57. Ladomerská Vieska 3:1
85. Ladomerská Vieska 3:2
87. René Lindovský 4:2

Zostava ŠK: Marek Horvát (46. Pavol Pecho) - Juraj Balko, Pavel Žigrai, Miroslav Beňuš, Peter Drgoňa (46. Adam Huňady), Erik Müller, Richard Koprda, Erik Rumanko, René Lindovský, Peter Vojtek, Roman Žikavský. Tréner Juraj Baláž.

Po roku sa stretli oba tímy znovu. Prehru 1:9 z umelej trávy v Žiari nad Hronom si v nevidzianskom drese pamätali iba Vojtek a Huňady. Ústrednou postavou zápasu bol Žikavský (na fotke). Najskôr využil chybu v rozohrávke a otvoril skóre. Potom v priebehu 2 minút pripravil góly Müllerovi a Rumankovi. Druhý polčas začal zvýšenou aktivitou súpera, ktorý sa nechcel zmieriť s nepriaznivým stavom. Kontaktný gól prišiel päť minút pred koncom. Posledné slovo však mali už o dve minúty Nevidzany. Žikavský ušiel obrancom súpera a v nájazde trafil žrď. K odrazenej lopte sa dostal Müller, posunul ju Lindovskému a ten stanovil na konečných 4:2. V drese súpera nastúpil aj mladší brat jedného z najlepších slovenských futbalistov súčasnosti Milana Škriniara.