Juraj Baláž skončil ako tréner A-tímu
 04.máj 2019, 00:09 v kategóriach Oznamy > DOSPELÍ ´A´
Zápas v Kovarciach bol pre Juraja Baláža posledným vo funkcii trénera A-tímu ŠK Nevidzany. Po jeho skončení oznámil koniec svôjho pôsobenia pri prvom tíme dospelých.

Juraj Baláž bol trénerom áčka od januára 2014. Hneď v ďalšej sezóne 2014/2015 sa postaral o najväčší úspech v histórii nevidzianskeho futbalu. Po skvelej jarnej časti vyhral ako hrajúci tréner vtedajšiu "okresnú" I.triedu (dnes 6.ligu) ObFZ Nitra a postúpil do "krajskej" 5.ligy Stred ZsFZ. Tím pod jeho vedením neprehral od 2.11.2014 do 12.08.2015 18 súťažných zápasov po sebe, vrátane víťazstva 3:2 nad Slovanom Levice v 1.kole Slovenského pohára. Stopku úspešnej sérii vystavil až súper z Nového Mesta nad Váhom. Vtedajší druholigista v zostave s legionármi z Česka a mládežníckymi reprezentantmi Slovenska sa v 2.kole Slovenského pohára v Nevidzanoch vytrápil po výhre 2:0, keď v 70.min zápasu svietil na tabuli ešte stav 0:0.
V sezóne 2014/15 prispel ako hráč aj k víťazstvu B-tímu v III.B triede ObFZ Nitra a k postupu do 7.ligy C ObFZ Nitra. Trénerom béčka bol jeho starší brat Pavol Baláž.
V 5.lige Stred ZsFZ skončil ŠK Nevidzany v troch sezónach pod vedením Juraja Baláža na postupne 10., 7. a 10.mieste. 2.kolo Slovenského pohára si Nevidzany zahrali aj o dve sezóny neskôr, po výhre nad Kozárovcami nestačili na treťoligové Veľké Ludince.
Spolu s trénerom končí svoje pôsobenie pri A-tíme aj manažér ŠK Nevidzany Pavol Baláž. Obaja zostávajú do konca sezóny pôsobiť v klube pri mládežníckych tímoch a B-tíme ŠK Nevidzany.
Novým trénerom A-tímu sa stal Peter Drahoš.