11.august 2019, 21:01 v kategóriach DOSPELÍ ´B´ > Zápasy > Majstrovské
7.liga ObFZ Nitra 2019/2020, 2.kolo, 11.8.2019 o 17:30, Tekovské Nemce

75. Adam Huňady 0:2
79. Erik Špleha 0:3

Kompletný štatistický zápis zo stretnutia na Futbalnete

Zostava ŠK: Pavol Pecho - Róbert Mentel, Erik Špleha, Peter Hlozák, Matej Varga, Richard Krčmár, Adam Huňady, Ľuboš Kováč, Mário Šabík, Peter Stano (80. Martin Mihalík), Matej Šutka (67. Tomáš Steinbauer). Tréner: Erik Špleha.

Béčkari sa v prvom polčase iba zastreľovali, v druhom už strieľali. Najväčšie šance spálil Stano, z paťky trafil brankára a pri druhej mu lopta pred prázdnou bránkou nadskočila na nerovnom teréne. Volej Šplehu po rohu tečoval obranca na roh, strela Huňadyho z 30 metrov skončila na brvne. Druhý polčas začal prihrávkou Huňadyho na Stana, ten sa presadil medzi stopérmi a krížnou strelou otvoril skóre. Domáci mohli vyrovnať, ale bol to opäť Huňadyho pokus zdiaľky, ktorý skončil v sieti. Konečný stav určil priamy kop Šplehu po faule na Krčmára. Pecho v závere chytil dve dobré šance domácich, na 4:0 nezvýšil Krčmár, z päťky letela lopta vedľa žrde.