03.október 2019, 18:41 v kategóriach DORAST U19 > Zápasy > Majstrovské
4.liga U19 JV ZsFZ 2019/2020 - 9.kolo, 28.9.2019 o 15:30, Nevidzany

82. Pavol Pecho (11m) 4:2

Kompletný štatistický zápis zo stretnutia na Futbalnete

Zostava ŠK: Pavol Pecho - Richard Laktiš, Erik Krčmár, Šimon Šegeda, Bohumír Šabík (46. Daniel Kováč), Filip Berkeš (72. Denis Kráľ), Max Demeš (70. Šimon Strieška), Alexej Pavlov, Miroslav Hrnčiar, Lukáš Bogyo, Miroslav Bogyo (46. Andrej Lévay). Tréner: Beňadik Dvorský.

Foto na FB-stránke Futbaloviny

Niekoľko desiatok divákov muselo byť s priebehom stretnutia spokojných a je jedno, z ktorého tábora boli. Kozárovce sú Nevidzanom vo IV. lige U19 JV ZsFZ najbližším súperom (obce sú od seba vzdialené iba cca 15 km), bilancia vo vzájomných stretnutiach v tejto súťaži hovorila mierne v prospech hostí, momentálne (ale to bolo aj v predchádzajúcich ročníkoch) sú domáci v tabuľke vyššie, a tak malo stretnutie o náboj postarané. Navyše Kozárovce si v predchádzajúcich dvoch ročníkoch odniesli z Nevidzian štyri body. Poďme ale k samotnému stretnutiu. Od úvodu sa hralo slušne a vo svižnom tempe, šance boli na oboch stranách. V prvom polčase za domácich dvakrát skóroval Berkeš, hostia boli za svoju aktivitu odmenení gólom z pokutového kopu, exekútorom bol Ďurovič. V úvode druhého polčasu pridal svoj tretí gól v tomto stretnutí Berkeš, hostia sa ale nevzdávali. Domáci mali síce miernu prevahu, ďalším úspešným strelcom bol ale Partl z tímu hostí. V polovici 2.polčasu tak bol rozdiel v skóre opäť iba jednogólový. Definitívu priniesol až štvrtý gól v sieti hostí, keď v závere stretnutia premenil pokutový kop domáci brankár Pecho. Nevidzany tak vyhrali 4:2 a naďalej vedú priebežnú tabuľku súťaže.