07.október 2019, 11:33 v kategóriach DORAST U19 > Zápasy > Majstrovské
4.liga U19 JV ZsFZ 2019/2020 - 10.kolo, 5.10.2019 o 11:00, Marcelová

43. Filip Berkeš 0:3

Kompletný štatistický zápis zo stretnutia na Futbalnete

Zostava ŠK: Pavol Pecho - Richard Laktiš, Erik Krčmár, Matúš Chudý, Daniel Kováč (75. Denis Kráľ), Filip Berkeš, Šimon Šegeda (46. Max Demeš), Andrej Lévay, Miroslav Hrnčiar (72. Miroslav Bogyo), Alexej Pavlov (56. Bohumír Šabík), Lukáš Bogyo. Tréner Beňadik Dvorský.

Foto na FB-stránke Futbaloviny

Líder priebežnej tabuľky súťaže ŠK Nevidzany zavítal na ihrisko FK Marcelová. Bolo to zároveň aj stretnutie dvoch najlepších tímov predchádzajúceho súťažného ročníka (Nevidzany víťaz, Marcelová 2.miesto). Lenže kým Nevidzany aj v tomto súťažnom ročníku bojujú o najvyššie priečky, domáci častokrát bojujú viac sami so sebou (zložením mužstva na zápas) ako so svojimi súpermi. A takto aj (najmä v 1.polčase) vyzeralo na ihrisku. Prvú väčšiu šancu si vypracovali domáci, lopta ale prešla tesne vedľa zadnej tyče brány hostí a väčšina ich pokusov končila na obrane hostí na hranici pokutového územia. Hostia naopak dokázali v prvom polčase skórovať až trikrát a do šatní na polčasovú prestávku tak odchádzali síce zmoknutí, ale s priebežným vedením 3:0. V druhom polčase na ťažkom teréne viazla kombinácia oboch mužstiev ešte viac. Obe mužstvá si síce vypracovali ešte niekoľko príležitostí, skóre sa už ale nemenilo. Mimochodom, presne rovnaký výsledok sa v stretnutí týchto mužstiev zrodil v Marcelovej aj pred približne rokom v 8.kole súťaže, akurát s tým rozdielom, že vtedy všetko góly padli až v druhom polčase. Po víťazstve 3:0 tak Nevidzany naďalej trónia na čele priebežnej tabuľky súťaže, Marcelová je naopak naďalej na spodných priečkach tabuľky, medzi mužstvami, ktoré dokázali získať zatiaľ iba štyri body.