31.10.2019, 22:21 v kategóriách DOSPELÍ ”B” | Zápasy | Majstrovské
7.liga ObFZ Nitra 2019/2020, 13.kolo, 26.10.2019 o 14:00, Topoľčianky

67. Peter Stano 2:1
80. Ľuboš Kliman 2:2

Kompletný štatistický zápis zo stretnutia na Futbalnete

Zostava ŠK: Tomáš Kiš - Róbert Mentel, Martin Fröhlich, Peter Hlozák, Ľuboš Kliman, Mário Šabík, Richard Krčmár, Peter Stano (90. Marco Žilla), Matej Varga (46. Tomáš Steinbauer), Tomáš Bednár (56. Erik Špleha). Tréner: Erik Špleha.

U prvého tímu tabuľky sme nezačali dobre. Po zbytočnej strate lopty na súperovej polovici sa jej zmocnil Žikavský a po 70 metrovom sóle našiel spätnou prihrávkou Beňa - 1:0 pre domácich. Od polovice prvého polčasu sme prebrali iniciatívu, ale napriek územnej prevahe prišlo iba k jednej šanci. Tá bola 100%-ná, Varga však z päťky v páde usmernil loptu nad prázdnu bránku...
Druhý polčas začal síce rovnako našim držaním lopty, ale udreli domáci. Z dorážky sa presadil Mesko. Až potom sme gólovo udreli aj my. Po dvoch centroch Fröhlicha sa presadil Stano hlavou k bližšej žrdi a Kliman tečovanou strelou spoza 16-ky, lopta zapadlo presne do ľavého horného rohu.
Na základe predvedenej hry oboch tímov je remíza spravodlivá.