prípravný zápas, nedeľa 23.2.2020 o 11:00, Červený Hrádok

8. Roman Žikavský (11m) (Tomáš Bednár) 1:1

90. Neded 3:4

Zostava ŠK:
Juraj Švec (46. Pavol Pecho) - Ľuboš Kliman (46. Jakub Matušík), Miroslav Beňuš, Jakub Fruni, Juraj Balko (46. Martin Pauko), Martin Keszeg (67. Juraj Balko), Erik Krčmár (46. René Lindovský), Richard Koprda, Mário Kajaba (67. Roman Žikavský), Tomáš Bednár (67. Ľuboš Kliman), Roman Žikavský (46. Erik Špleha).
Tréner: Vladimír Drienovský.

Áčko odohralo v príprave v poradí piaty zápas, doteraz proti jednoznačne najkvalitnejšiemu protivníkovi. Úvod síce patril nám, ale Neded premenil hneď prvú štandardnú situáciu. Hneď po rozohratí sa Bednár preklučkoval cez protihráčov a po faule na neho premenil Žikavský pokutový kop. Žikavský bol v prvom polčase pri chuti a skóroval ešte dvakrát. Na oba góly mu prihrával Kajaba. Najskôr prešiel s loptou na nohe polovicu ihriska, prestrčil ju do 16-ky, kde sa Žikavský dobre zorientoval a povedľa brankára skóroval. Pri ďalšej akcii Kajaba získal loptu pri rozohrávke hostí a Žikavský pohotovo preloboval brankára. Medzitým hostia vyrovnávali na 2:2 z penalty po Fruniho faule. Nevidzany tak po polčase viedli 3:2, ďalšie dve strely Žikavského a Kajabu skončili na brvne.
V druhom polčase oba tímy prestriedali. Územnú prevahu začali získavať hostia, ale viac nebezpečných príležitostí bolo pred ich bránkou po našich brejkoch. Aktívny bol hlavne Bednár, po jednej z jeho prihrávok zakončil Špleha iba do brankára. Vyrovnanie na 3:3 bolo pre nás nešťastné, Lindovský si prudký center vrazil do vlastnej bránky. Remízový zápas nakoniec rozhodli pre seba hostia v 90.min, vďaka dôrazu ich útočníka, ktorý sa presadil medzi Beňušom a Pechom.