A: Potešil konečný výsledok, o týždeň už naostro (VIDEO, FOTO)
 1.3.2020, 18:27 v kategóriách DOSPELÍ ”A” | Zápasy | Prípravné
prípravný zápas, nedeľa 1.3.2020 o 14:30, Nevidzany

NEVIDZANY - KMEŤOVO 2:0 (1:0)


33. Roman Žikavský 1:0

89. Jakub Fruni 2:0


Zostava ŠK:
Juraj Švec - Juraj Balko (62. Jakub Matušík), Miroslav Beňuš, Martin Fröhlich, Martin Pauko, Martin Keszeg, Jakub Fruni, Richard Koprda (62. René Lindovský), Mário Kajaba, Ľuboš Kliman (76. Erik Rumanko), Roman Žikavský.
Tréner: Vladimír Drienovský.

Generálku sme odohrali na domácom ihrisku. Hral sa dobrý zápas, súper z 5.ligy východ (6.miesto po jeseni) bol hlavne v prvom polčase futbalovejší. V úvode úspešne zasahoval zoči-voči hráčovi Kmeťova brankár Švec, ďalšie akcie hostia nedotiahli do konca. V 33.min posunul Koprda loptu Žikavskému, ten sa pohral s obranou hostí a strelou ľavačkou pod brvno otvoril skóre. Druhý polčas bol z našej strany o niečo lepší. Švec sa mohol opäť predviesť, keď strelu zdiaľky vyrazil na roh. Žikavský nedotiahol samostatný nájazd do konca, po kľučke na brankára nezakončil dôrazne. V závere vyhral Lindovský hlavičkový súboj, lopta sa po osi Žikavský - Rumanko - Kajaba dostala k voľnému Frunimu, ktorý ju s prehľadom umiestnil k vzdialenejšej žrdi.
Potešil určite výsledok, čisté konto brankára a asi aj efektivita pri premieňaní šancí. Menej už možno predvedený výkon. O týždeň začíname naostro, tam budeme rovnaký výsledok brať všetkými desiatimi.

Fotogaléria FB Futbaloviny