A: V Kolíňanoch výhra rozdielom triedy
 11.7.2020, 13:10 v kategóriách DOSPELÍ ”A” | Zápasy | Prípravné
prípravný zápas, sobota 11.7.2020 o 10:00, Kolíňany

KOLÍŇANY - NEVIDZANY 0:4 (0:2)


32. Radoslav Tatarkovič 0:1
35. René Lindovský 0:2
80. Andrej Gregora 0:3
82. Marek Sperka 0:4


Zostava ŠK: Miroslav Géci - Juraj Balko, Jakub Fruni, Martin Fröhlich, Martin Pauko, Miroslav Hrnčiar, Erik Krčmár, Mário Kajaba, Roman Žikavský, Radoslav Tatarkovič, René Lindovský. Striedali: Pavel Žigrai, Miroslav Beňuš, Peter Drgoňa, Andrej Gregora, Richard Koprda, Marek Sperka, Jakub Matušík. Tréner: Vladimír Drienovský.

Ďalší prípravný zápas A-tímu mal dva rozdielne polčasy. V tom prvom domáci ešte dokázali držať krok, za stavu 0:0 si vypracovali aj gólovú šancu, nás podržal brankár Géci. Na opačnej strane zakončoval po centi Balka Pauko, rovnako výborne zasiahol Novota. Po polhodine hry vysunul Žikavský Tatarkoviča, ten povedľa brankára k vzdialenejšej žrdi otvoril skóre. O tri minúty prihral Kajaba v dobrej šanci ešte Lindovskému a jeho strela sa od žrde odrazila do siete po druhýkrát.
V druhom polčase sme prestriedali a domáci postupne fyzicky odpadli. Gól Beňuša neplatil pre faul, Hrnčiarov pre ofsajd. Skóre aj tak mohlo a malo byť vyššie, nakoniec sa v závere ujala strela Gregoru spoza 16-ky, po ňom trafil do siete konečne aj Sperka.