25.7.2020, 22:26 v kategóriách DOSPELÍ ”A” | Zápasy | Prípravné
prípravný zápas, sobota 25.7.2020 o 17:00, Kozárovce

72. Radoslav Tatarkovič 1:1
82. vlastný 1:2

Zostava ŠK: Juraj Švec - Ľuboš Kliman, Jakub Fruni, Miroslav Beňuš, Peter Drgoňa, Jakub Matušík, Richard Koprda, Roman Žikavský, Mário Kajaba, Radoslav Tatarkovič, René Lindovský. Striedali: Miroslav Géci, Erik Krčmár, Martin Fröhlich, Juraj Balko, Jozef Strieška, Peter Vojtek. Tréner: Vladimír Drienovský.

Fotogaléria na FB-stránke Futbaloviny

V prvom polčase diváci nevideli pekný futbal. Videli bojovnosť, niekoľko nepresností a šancu Romana Žikavského po prihrávke Petra Drgoňu. Žikavský spolu s brankárom domácich prehodil aj bránku a do kabín sa išlo za stavu 0:0. Druhý polčas začal tlakom domáceho štvrtoligistu, Borčin ušiel po krídle a Drienovský na druhej žrdi upratal loptu do siete. Kozárovce vydržali hrať ešte desať minút, počas ktorých dvakrát dobre zasiahol Miroslav Géci. Potom na ihrisku prestali existovať, záverečná dvadsaťminútovka patrila nášmu tímu. Ľuboš Kliman vysunul na krídle Jozefa Striešku, po jeho centrovanej lopte využil Radoslav Tatarkovič zaváhanie domáceho krajného obrancu, obišiel aj Michala Doležaja a vyrovnal na 1:1. O dve minúty mal Tatarkovič na kopačke aj druhý gól, ale sám pred brankárom prestrelil bránku. Zápas rozhodla kuriózna situácia, malá domov domáceho hráča skončila na milimeter presne pri ľavej žrdi prekvapeného Doležaja. Ten zachránil domácich od vyššej prehry, keď päť minút pred koncom chytil tutovku Petra Drgoňu.