A: Pohárový hetrik Kajabu
 3.8.2020, 05:00 v kategóriách DOSPELÍ ”A” | Zápasy | Majstrovské
Po troch rokoch si znovu zahráme v 2.kole Slovenského pohára. V Klasove sme dvakrát prehrávali, Mário Kajaba vždy vyrovnal a nakoniec pridal jeden gól navrch. V 2.kole privítame 19.augusta na domácom ihrisku štvrtoligové Kolárovo.

Slovenský pohár - Slovnaft cup, 1.kolo, 2.8.2020 o 17:00, Klasov

KLASOV - NEVIDZANY 2:3 (1:1)


27. Tadeáš Mikle 1:0
45. Mário Kajaba 1:1
49. Denis Čelinák 2:1
52. Mário Kajaba 2:2
60. Mário Kajaba 2:3


Kompletný štatistický zápis zo stretnutia na Futbalnete

Zostava ŠK: Juraj Švec - Ľuboš Kliman, Jakub Fruni, Miroslav Beňuš, Peter Drgoňa (88. Juraj Balko), Jozef Strieška (74. Jakub Matušík), Richard Koprda, Roman Žikavský, Mário Kajaba, Radoslav Tatarkovič (88. Peter Vojtek), René Lindovský (80. Erik Krčmár). Tréner Vladimír Drienovský.

Úvodná desaťminútovka patrila nám, druhá Klasovu. Na oboch stranách boli náznaky šancí, prvá vážnejšia prišla po 25 minútach. Kajaba sa zatiaľ iba zastreľoval, trafil brvno. Po protiútoku prišiel faul pred 16-kou, nariadený nepriamy kop T.Mikleho skončil po teči v našej sieti. Vyrovnanie prišlo v 3.minúte nadstaveného času v 1.polčase. Strela Fruniho sa odrazila od Žikavského ku Kajabovi a brankár Bányi iba očami kontroloval let lopty do siete.
Gól do šatne sme strelili, gól zo šatne sme inkasovali. Po rohu domácich a presnej hlavičke Čelináka Klasov opäť viedol. Tentokrat iba tri minúty. Drgoňa odcentroval z ľavej strany, Bányi loptu podbehol a Kajaba hlavou na druhej žrdi vyrovnal. V týchto momentoch sme na ihrisku dominovali a po hodine hry išli zaslúžene do vedenia. Kajaba zavŕšil hetrik krížnou strelou spoza 16-ky. Definitívu postupu mohol dať Žikavský, po sóle cez stred obrany obstrelil nielen brankára ale o centimetre aj bránku. Tlak domácich prišiel v záverečnej desaťminútovke, po rohu vykopával loptu z bránkovej čiary Kliman a neujali sa ani zakončenia Horčičáka zvnútra 16-ky.

Foto: Miroslav Slávik
Celá fotogaléria na FB Nitriansky šport obrazom