80. Tomáš Bednár 10:0
89. Jozef Kováč 11:0

Zostava ŠK: Juraj Švec - Martin Fröhlich, Pavel Žigrai (50. Peter Hlozák), Jakub Matušík, Martin Pauko, Martin Keszeg (33. Matej Šutka), Ľuboš Kováč (70. Patrik Szücs), Peter Stano (59. Jozef Kováč), Tomáš Bednár, Richard Krčmár (50. Erik Špleha), Erik Müller. Tréner: Juraj Baláž.

Kompletný štatistický zápis zo stretnutia na Futbalnete

Béčko posilnené o hráčov áčka vstúpilo do zápasu ľahkovážne. Hostia mali v úvodnej štvrťhodine viac streleckých pokusov a Švec si v bránke zachytal. Postupne sme pridali, začali rýchlejšie kombinovať a vytvárať šance. Krčmár dvakrát netrafil loptu sám pred odkrytou bránkou. Nakoniec sa ujala nie príliš dôrazná strela Müllera, ktorá prekvapivo prešla popri brankárovi hostí do siete. Nasledovala show Bednára, v priebehu štyroch minút strelil tri góly a prekonal tak Fruniho desaťminútový rekord v rýchlosti hetriku z 24.5.2015 v drese áčka v Janíkovciach. Navyše, do polčasu pridal aj svoj štvrtý gól v zápase a v druhom polčase ďalšie dva.
Druhý polčas pôsobili hostia už odovzdaným dojmom a vysledok 11:0 je pre nich vzhľadom k našim zahodeným šanciam ešte milosrdný.