Na Kmeťove oslava 85.narodenín futbalu
 26.júl 2016, 21:54 v kategóriach ML.ŽIACI U13 > Zápasy > Prípravné > DORAST U19 > Zápasy > Prípravné > DOSPELÍ ´A´ > Zápasy > Prípravné
V nedeľu sa na Kmeťove v rámci osláv 85.výročia založenia futbalu v tejto obci konal trojzápas medzi domácim ŠK Kmeťovo a našim ŠK Nevidzany.
Mladší žiaci napodobnili starších, Andrej Lévay v all-stars zostave
 01.marec 2016, 12:50 v kategóriach ML.ŽIACI U13 > Zápasy > Prípravné
Mladší žiaci ŠK Nevidzany sa v nedeľu 28.2.2016 zúčastnili už v poradí 3.ročníka Halového turnaja ObFZ Nitra. Z päťčlennej skupiny sa im po dvoch výhrach podarilo postúpiť do semifinále, kde však rovnako ako v boji o 3.miesto neuspeli. Umiestnením tak napodobnili starších žiakov, herne to malo od ideálu poriadne ďaleko.
Turnaj Pavla Farkaša - Mladší žiaci tretí
 08.marec 2015, 01:02 v kategóriach ML.ŽIACI U13 > Zápasy > Prípravné
Sobotňajšie podujatie organizovaní klubom OFK 1948 Veľký Lapáš pokračovalo turnajom mladších žiakov. Hneď prvý zápas pri nás opäť nestálo šťastie. Po spálených šanciach prišla našimi hráčmi dvakrát tečovaná strela, ktorá rozhodla o tesnej prehre. V druhom zápase proti Lapášu sme dokázali otočiť nepriaznivý stav 0:2. V treťom sa ešte za stavu 0:0 zranil brankár Nádašdy, so zranením inkasoval tri góly, čo rozhodlo o výsledku.

Výsledky ŠK Nevidzany:
U11-ka druhá, U13-ka tretia a U15-ka víťazom Turnaja Pavla Farkaša
 07.marec 2015, 17:35 v kategóriach PRÍPRAVKA U11 > Zápasy > Prípravné > ML.ŽIACI U13 > Zápasy > Prípravné > ŽIACI U15 > Zápasy > Prípravné
V sobotu sa v hale T-18 vo Vrábloch odohral Turnaj Pavla Farkaša v troch vekových kategóriách. ŠK Nevidzany obsadili svojimi výbermi všetky vekové úrovne.
Prípravka prešla turnajom bez prehry, ale dve remízy znamenali v konečnom účtovaní druhé miesto. Mladší žiaci skončili s jednou výhrou a dvomi prehrami na treťom mieste. Žiaci sa stali víťazmi turnaja, Radoslav Tatarkovič bol najlepším strelcom.
Oslabená U13-ka podľahla vysoko Vráblom
 16.február 2015, 22:37 v kategóriach ML.ŽIACI U13 > Zápasy > Prípravné
halový zápas, pondelok 16.2.2015 o 15:00, hala T-18 Vráble

PFA VION VRÁBLE U11 - NEVIDZANY U13 17:1 (7:1)

U13-ka nepostúpila zo skupiny
 17.január 2015, 23:06 v kategóriach ML.ŽIACI U13 > Zápasy > Prípravné
Mladší žiaci ŠK Nevidzany nezopakovali strieborný úspech svojich predchodcov z 1.ročníka halového turnaja. Zo ziskom piatich bodov z piatich zápasov obsadili v tabuľke skupiny C 4.miesto a do ďalších bojov nepostúpili.

Výsledky ŠK Nevidzany v skupine C:
Prípravka na turnaji v Tesárskych Mlyňanoch
 03.september 2014, 20:37 v kategóriach PRÍPRAVKA U11 > Zápasy > Prípravné > ML.ŽIACI U13 > Zápasy > Prípravné
Prípravka ŠK Nevidzany doplnená o hráčov narodených v roku 2003 odohrala v stredu turnaj v Tesárskych Mlyňanoch. Zúčastnené tímy: PFA ViOn Vráble U9 (2006 a mladší), ŠK Tesárske Mlyňany (2003 a mladší), ŠK Nevidzany (2003 a mladší). Zápasy proti ViOnu odohrali tímy s hráčmi narodenými v roku 2005 a mladšími.

Výsledky:
ŠK Nevidzany U10 - PFA ViOn Vráble U9 18:1
Góly: 9., 9., 10., 27., 28. a 29. Boris Boďo (6), 1., 4., 17. a 30. Šimon Očadlík (4), 7. a 34. René Ráno (2), 10. a 24. Benjamín Šabík (2), 14. a 18. Samuel Kéry (2), 5. Adam Šima (1), 20. Simon Pavlík (1) - 24. Vráble

Zostava ŠK Nevidzany: Gabriel Nádašdy - Samuel Kéry, Šimon Očadlík, René Ráno, Marcel Tatarkovič, Adam Šima, Boris Boďo, Benjamín Šabík, Filip Kéry, Simon Pavlík.
Tréneri: Juraj Baláž, Pavol Baláž.

Hralo sa na ihrisku s rozmermi 40x20m, brankár a päť hráčov v poli. Prvý polčas 20 minút, druhý polčas 15 minút.

ŠK Tesárske Mlyňany U10 - PFA ViOn Vráble U9 12:2

ŠK Tesárske Mlyňany U12 - ŠK Nevidzany U12 6:2
Góly: 6., 12., 24., 27., 36., 39. Šimon Ivanička - 18. Peter Horák, 37. Boris Boďo

Zostava ŠK Nevidzany: Gabriel Nádašdy - Šimon Strieška, Ivan Dukay, Peter Horák, Emanuel Kováč, Denis Kráľ, Henrich Brisuda, Bohumír Šabík, Šimon Očadlík, René Ráno, Marcel Tatarkovič, Boris Boďo, Benjamín Šabík.

Hralo sa na ihrisku s rozmermi 50x30m, brankár a päť hráčov v poli, 2x20 min.
Strieborné medaily pre U13 + video
 17.február 2014, 00:58 v kategóriach ML.ŽIACI U13 > Zápasy > Prípravné
ObFZ Nitra v spolupráci s redakciou MY Nitrianskych novín zorganizovali 1.ročník turnaja mladších žiakov o Pohár Miroslava Stocha. Mladší žiaci ŠK Nevidzany obsadili na premiérovom ročníku turnaja o Pohár Miroslava Stocha druhé miesto. Po víťazstve v skupine B a semifinálovej výhre nad Kolíňanmi nestačili vo finále na Čeľadice.