U19: Rozhodnutie v poslednej minúte (FOTO)
 26.február 2020, 10:39 v kategóriach DORAST U19 > Zápasy > Prípravné
prípravný zápas, utorok 25.2.2020 o 16:45, Nevidzany (vedľajšie ihrisko)

NEVIDZANY U19 - HORNÝ OHAJ U19 3:2 (0:1)

U11: Kvalifikácia Miniligy M.Stocha
 24.február 2020, 23:34 v kategóriach PRÍPRAVKA U11 > Zápasy > Prípravné
Prípravka U11 sa zúčastnila v nedeľu 23.2.2020 kvalifikácie na halový turnaj Miniligy Miroslava Stocha U11. Podujatie sa uskutočnilo v Mestskej hale v Nitre. Do finále postupoval víťaz skupiny, naši chlapci skončili štvrtí.
U19: Dvojciferne nad Brančom
 24.február 2020, 22:55 v kategóriach DORAST U19 > Zápasy > Prípravné
prípravný zápas, nedeľa 23.2.2020 o 16:00, Nevidzany (vedľajšie ihrisko)

24.február 2020, 03:02 v kategóriach Oznamy
V nedeľu 23.2.2020 odohrali prípravné zápasy tri naše tímy, prípravka bola na turnaji v Nitre.
Áčko hralo proti štvrtoligovému Nededu v Červenom Hrádku. Po hetriku Romana Žikavského sme po polčase viedli 3:2, hostia v druhej časti hry najskôr vyrovnali a v 90.min rozhodli o svojej výhre 4:3.
Béčko odohralo zápas na Dyčke, po bezgólovom polčase prehralo 0:3.
Dorastenci hrali na vedľajšom ihrisku v Nevidzanoch proti Branču a vyhrali 10:0, po polčase 6:0.
Prípravka na turnaji nesklamala, k lepším výsledkom nám chýbal kúsok. V piatich zápasoch sme 1x vyhrali, 2x remizovali a 2x prehrali.
Zimná príprava A-tímu vrcholí
 19.február 2020, 15:15 v kategóriach Oznamy > DOSPELÍ ´A´
Zimná príprava A-tímu ŠK Nevidzany začala pod vedením trénera Vladimíra Drienovského v sobotu 11.1.2020. Realizačný tím bol doplnený o nové mená, obmenil sa hráčsky káder. Vrcholom kondičnej časti prípravy bolo sústredenie, v plnom prúde sú prípravné zapasy.
A: Na záver sústredenia výhra v Želiezovciach (FOTO)
 17.február 2020, 19:42 v kategóriach DOSPELÍ ´A´ > Zápasy > Prípravné
prípravný zápas, nedeľa 16.2.2020 o 11:00, Želiezovce

ŽELIEZOVCE - NEVIDZANY 0:2 (0:1)

U13: V kvalifikácii LAMA SK cup iba jedno víťazstvo
 17.február 2020, 12:44 v kategóriach ML.ŽIACI U13 > Zápasy > Prípravné
V nedeľu 16.2.2020 si zahrala U13-ka v kvalifikácii LAMA SK cup. V päťčlennej skupine sme v žiaľ značne nekompletnej zostave obsadili po jednej výhre a troch prehrách štvrté miesto a do hlavného turnaja sme sa nekvalifikovali.
U11: V hale tentokrát šieste miesto
 17.február 2020, 12:42 v kategóriach PRÍPRAVKA U11 > Zápasy > Prípravné
U11-ka odohrala dňa 15.2.2020 vo Vrábloch ďalší halový turnaj. Tentokrát z toho bolo celkové 6.miesto. Turnaja sa zúčastnilo sedem tímov, hralo sa systémom každý s každým.