Súťaž dorastencov ObFZ Nitra skupina A - 7.kolo 16.9.2012, 13:30, Jelenec

Žlté karty: Erik Brisuda, Peter Hlozák, Patrik Kráľ.

Rozhodca: Bystriansky, asistent rozhodcu: Kováč st.

Jelenec: Ivan Ďuráč (1997) - Denis Ovsenák (1996), Patrik Švec (1998), Benjamín Tkáč (1994), Peter Csampai (1997) (46. Miroslav Szegeny (1994)), Adrián Kukučka (1998) (46. Martin Csekei (1997)), Marián Franko (1994), Arpád Kabát (1994), Radoslav Rončák (1995), Lukáš Viglaský (1996), Jakub Fazekaš (1999).
Tréner: Jozef Urge, vedúci tímu: Július Czako.

Nevidzany: Matúš Laurinec - Jozef Šutka, Peter Hlozák, Erik Brisuda, Lukáš Schultz, Jozef Strieška, Marek Páleník, Patrik Kráľ, Richard Krčmár, Samuel Čuchor (60. Marek Klučiar), Jakub Herc (83. Martin Krnčan).
Tréner: Ľuboš Kráľ, vedúci tímu: Pavol Baláž

Jelenec mohol ísť do vedenia už v 10.sekunde, samostatný nájazd domáceho kapitána zneškodnil Matúš Laurinec. Nevidzany postupne prebrali iniciatívu, mali aj prvé strelecké pokusy. Po jednom z brejkov zahrávali domáci rohový kop. Rozhodca posúdil súboj o loptu v 16-ke ako faul hosťujúceho hráča a nariadil prísny pokutový kop, Jelenec išiel do vedenia 1:0. Vyrovnanie prišlo zakrátko, rovnako po rohu. Center Jozefa Striešku usmernil hlavou do siete Erik Brisuda a dal svoj prvý gól za Nevidzany. Vzápätí mal veľkú šancu Jakub Herc, nájazd zakončil strelou do brankára. Do konca prvého polčasu sme to skúšali viacerými strelami zdiaľky. Richard Krčmár a ani opakovane Patrik Kráľ úspešní neboli.
Druhý polčas začal opäť územnou prevahou Nevidzian. Žiaľ, hráči sa začali viac venovať komentovaniu výrokov rozhodcu ako futbalu, čím utrpela naša snaha streliť vedúci gól. Naopak, priamy kop z polovice ihriska usmernil do siete hlaovu kapitán domácich, ktorý jediný znamenal reálne nebezpečenstvo pre našu bránku. Nevidzany vyvinuli v záverečnej 10-minútovke veľký tlak, ale v sieti neskončili šance Mareka Klučiara ani Mareka Páleníka. Najväčšiu spálil Patrik Kráľ, keď po individuálnej akcii trafil z päťky iba gólmana domácich.
Nakoniec si z Jelenca neodnášame žiaden bod, hoci by sme si podľa priebehu zápasu zaslúžili minimálne jeden. Pokiaľ nás zaujímal iba futbal a snažili sme sa hrať, tak sme boli lepším tímom. Koncentrácia počas celých 90 minút však chýbala, čo sa nám napokon vypomstilo.