Dorastenci vybojovali bod
 27.október 2013, 19:12 v kategóriách DORAST U19 | Zápasy | Majstrovské
Súťaž dorastencov ObFZ Nitra skupina A - 13.kolo 27.10.2013 o 11:30, Nevidzany

NEVIDZANY U19 - JELENEC U19 1:1 (0:0)


Góly:
70. Patrik Klas 1:0
72. Lukáš Víglaský 1:1

Žlté karty: Jozef Strieška - Marcel Ollári, Tomáš Szabó, Miroslav Szorád, Peter Csámpai.

Rozhodca: Ján Kováč

ŠK Nevidzany: Matúš Laurinec - Marco Žilla (81. Miloš Mikla), Jozef Strieška, Erik Brisuda, René Macák, Adam Huňady (46. Richard Krčmár), Frederik Ďurček, Marek Páleník, Jakub Bajan (40. Dominik Haris), Patrik Klas, Patrik Mihalička (73. Dušan Uhrín).
Tréner: Ľuboš Kráľ.

FC Jelenec: Marcel Ollári - Peter Csámpai, Patrik Švec (68. Denis Kováč), Jakub Fazekaš, Tomáš Szabó, Miroslav Szorád, Markus Šinka, Matúš Szalai, Radoslav Rončák, Lukáš Víglaský, René Hudec (87. Martin Csekei).
Tréner: Marián Franko.

Zápas začali aktívnejšie hostia. Mali loptu častejšie na kopačkách, hralo sa na polovici domácich. Domáci sa dostali k prvej vážnejšej akcii v 18.min, po rohu hlavičkoval Mihalička nad. V 23.min prihral Huňady Klasovi, jeho strela z dobrej pozície bola zblokovaná. V 27.min vystihol Strieška prihrávku hostí, potiahol loptu po pravej strane a odcentroval na druhú žrď. Bajan zakončoval dobre, ale brankár Ollári zasiahol ešte lepšie a v poslednej chvíli vyrazil loptu na roh. V 32.min vystihol rozohrávku Klas, postupoval sám na brankára a bol faulovaný, čo rozhodca ocenil žltou kartou pre obrancu hostí. Následný priamy kop poslal Strieška vedľa.
Druhý polčas začali lepšie Nevidzany, ako prvý strieľal Ďurček. Hostia sa dostali do brejku v 52.min, Szalai zakončil vedľa. V 61.min to skúsil spoza 16-ky Haris, brankár chytil. V 64.min hlavičkoval po rohu Páleník nad. V 70.min našiel Páleník milimetrovou prihrávkou za obranu Klasa, ten v sklze usmernil loptu vedľa brankára a tá sa od žrde lenivo dokotúľala za bránkovú čiaru. Hneď vzápatí však hostia zaútočili po ľavom krídle, Hudec prihral Víglaskému, ktorý vyrovnal. V 78.min zatiahol záchrannú brzdu Strieška pri šanci Víglaského a videl žltú kartu. Dobrú strelu Szoráda z priameho kopu chytil Laurinec. V závere sa už nič zaujímavé neudialo a súperi si body delili.
V bojovnom zápase boli hostia herne lepším tímom v prvej polovici prvého polčasu. Potom sa hra vyrovnala a viac streleckých pokusov mali domáci. Konečná remíza je spravodlivá.