V poslednom zápase prvá strata bodov
 14.6.2014, 20:02 v kategóriách ŽIACI U15 | Zápasy | Majstrovské
Súťaž žiakov ObFZ Nitra skupina D - 21.kolo, 14.6.2014 o 17:00, Žitavany

ŽITAVANY U15 - NEVIDZANY U15 1:1 (1:0)


Góly:
32. Martina Bednárová 1:0
65. Štefan Khavavka 1:1

Rozhodcovia: Jozef Paukov - Patrik Londák

ŠK Žitavany: Šimon Školník - Patrik Marťák, Dávid Kukučka, Juraj Hudec, Jozef Pecho, Dávid Hladík, Patrik Pecho, Tomáš Paulovič, Nicolas Bachrony, Milan Hladík, Martina Bednárová, Sebastián Homola, Tomáš Mlynka, Erik Drienovský, Matúš Bednár, Samuel Paulovič.
Tréner: Zdenko Homola.

ŠK Nevidzany: Matúš Pleško - Adam Vaško, Juraj Balko, Miloš Mikla, Marek Buzáš, Martin Keszeg, Peter Krkoška (55. Adam Tonka), Radoslav Tatarkovič, Štefan Khavavka, Jozef Kováč, Dominik Haris.
Tréner: Peter Bajla.

V prvom polčase bola hra vyrovnaná. Nevidzany mali častejšie loptu, ale nevedeli sa dostať do šance, Žitavany mali príležitosti po brejkoch. Po jednom z nich centroval T.Paulovič a Bednárová otvorila skóre peknou hlavičkou.
Druhý polčas sa hral výlučne na jednej polovici a na jednu bránku. Nevidzany si postupne vypracovali viacero šancí, presadil sa až Khavavka, ktorý sa po rohu uvoľnil v 16-ke a prestrelil Školníka. V závere mohol otočiť skóre Kováč, ale mieril vedľa. Za faul na Harisa sa penalta nepískala a v nadstavenom čase sa zranil Kováč v súboji so Školníkom.
Zápas sme odohrali bez mladších žiakov, ktorí absolvovali doobeda turnaj v Nitre.