19.7.2020, 23:23 v kategóriách DORAST U19 | Zápasy | Prípravné
prípravný zápas, nedeľa 19.7.2020 o 17:00, Sľažany

7. Filip Berkeš 1:1
46. Sľažany 2:1

Zostava ŠK: Pavol Pecho - Daniel Kováč, Alexej Pavlov, Šimon Šegeda, Bohumír Šabík, Filip Berkeš, Andrej Lévay, Lukáš Bogyo, Dávid Tonka, Marcel Tatarkovič, Oliver Bukora. Striedal: Šimon Strieška. Tréner: Beňadik Dvorský.

Fotogaléria na FB-stránke Futbaloviny

Domáci boli od úvodu stretnutia aktívnejší, dôraznejší, v bojovom stretnutí s viacerými ostrými súbojmi sa dostávali častejšie do zakončenia, hostí držal v hre najmä brankár Pavol Pecho. Sľažany sa dostali do vedenia už v 6.minúte stretnutia strelou spoza šestnástky, hostia ale odkázali už o minútu odpovedať a vyrovnať. V 1.polčase už viac gólov nepadlo. Úvodný výkop 2.polčasu mali domáci, loptu ale posunuli obrane hostí (podobne ako hostia na začiatku stretnutia a ako je zvykom v priateľských stretnutiach). Obrana hostí sa ale po dvoch nasledujúcich prihrávkach "zachlpila", čo využili domáci a po niekoľkých sekundách hry sa ujali vedenia 2:1. V ďalšom priebehu hry prekvapivo početné publikum veľa futbalovej krásy nevidelo, skôr sa bojovalo (doslova aj do písmena), šance si dokázali vypracovať oba tímy (viac domáci), gól už ale nepadol ani na jednej strane. Domáci tak zaslúžene zvíťazili 2:1.