14.9.2020, 22:16 v kategóriách DORAST U19 | Zápasy | Majstrovské
4.liga U19 JV ZsFZ 2020/2021 - 6.kolo, 12.9.2020 o 16:00, Ivanka pri Nitre

IVANKA PRI NITRE U19 - NEVIDZANY U19 1:5 (1:2)

86. Alexej Pavlov 1:4
90. Oliver Bukora 1:5

Zostava ŠK: Pavol Pecho - Denis Kráľ, Šimon Šegeda, Bohumír Šabík, Marcel Tatarkovič - Filip Berkeš, Andrej Lévay, Alexej Pavlov, Lukáš Bogyo - Oliver Bukora, Andrej Klikáč. Striedali: Daniel Kováč, Šimon Strieška, Dávid Tonka. Tréner: Beňadik Dvorský.

Kompletný štatistický zápis zo stretnutia na Futbalnete

Po úvodných 2 minútach bolo na šance 2:0 pre domácich. V 8.minúte šli ale po góle Pavlova do vedenia hostia. O 10 minút mohli hostia svoj náskok zvýšiť, ale domáci vykopávali loptu z bránkovej čiary a kým časť hostí po následnom súboji požadovala pokutový kop, lopta sa dostala na opačnú stranu ihriska a J. Chlebec trafil krížnou strelou horný roh pri zadnej tyči bránky súpera. 1:1 a klasické "nedáš, dostaneš". Po polhodine hry mohol J. Chlebec otočiť skóre stretnutia v prospech domácich, ale Pecho jeho šancu chytil, následne dlhým výkopom našiel Berkeša a ten posunul Klikačovi pred prázdnu bránu domácich. Znovu klasické "nedáš, dostaneš" a 1:2 pre hostí. V 2.polčase síce najskôr po 15 minútach hry Klikač svojim druhým gólom zvýšil náskok hostí, ale na ďalší gól si bolo potrebné počkať až do záveru stretnutia. 5 minút pred koncom hracej doby poistil vedenie hostí Pavlov, potom domáci nepremenili pokutový kop a vzápätí Bukora konečne trafil (pár minút predtým trafil žrď domácej brány). Hostia tak zvíťazili 1:5 a upevnili si vedúce postavenie v priebežnej tabuľke