9.6.2021, 22:53 v kategóriách DORAST U19 | Zápasy | Majstrovské
4.liga U19 JV ZsFZ 2020/2021 - 9.kolo, 9.6.2021 o 17:00, Nevidzany

ČK: 77. Lukáš Bogyo (Nevidzany)

Zostava ŠK:
Pavol Pecho - Daniel Kováč, Šimon Šegeda, Richard Laktiš, Denis Kráľ (46. Dávid Tonka), Filip Berkeš (64. Šimon Strieška), Andrej Lévay, Alexej Pavlov (69. Miroslav Bogyo), Šimon Očadlík, Lukáš Bogyo, Oliver Bukora. Tréner Vincent Debnár.

Kompletný štatistický zápis zo stretnutia na Futbalnete

Domáci boli lepším tímom a zaslúžene zvíťazili. V 1.polčase posunul Bukora do šance L.Bogyovi a po polhodine hry sa menilo skóre v náš prospech. Bukora hlavičkoval v dobrej pozícii nad. Pecho vyriešil šancu T.Lakatoša. 2.polčas začal žrďou Šegedu z priameho kopu. Potom sa presadil dvakrát Berkeš, vždy po dorážkach. Škvrnou zápasu bola šarvátka hráčov, po ktorej dostal domáci L.Bogyo zaslúžene červenú kartu.

Prvýkrát v histórii našich zápasov s Podlužanmi sa zrodil na našom ihrisku iný výsledok ako 2:0 (staršie výhry týmto pomerom boli hneď tri). Stále pritom teda platí, že Podlužany v Nevidzanoch ešte neskórovali.