22.6.2021, 23:30 v kategóriách DORAST U19 | Zápasy | Majstrovské
4.liga U19 JV ZsFZ 2020/2021 - 15.kolo, 22.6.2021 o 18:00, Kmeťovo

64. Oliver Bukora 0:2

Zostava ŠK:
Pavol Pecho - Šimon Strieška, Šimon Šegeda, Richard Laktiš (46. Martin Rumanko), Daniel Kováč, Šimon Očadlík, Andrej Lévay, Alexej Pavlov, Dávid Tonka, Oliver Bukora, Miroslav Bogyo (89. Denis Kráľ). Tréner Vincent Debnár.

Kompletný štatistický zápis zo stretnutia na Futbalnete

Len 54 hodín po skončení zápasu v Želiezovciach a znovu vo viac ako 30-stupňovej horúčave nastúpili naši dorastenci už na tretí zápas vonku v priebehu šiestich dní... V Kmeťove sme boli v prvom polčase aktívnejší, dve akcie Dávida Tonku na ľavej strane gólom neskončili, oba jeho centre pred brankárom nikto z našich nezasiahol. Rovnaký hráč mal šancu otvoriť skóre o pár minút, po prihrávke Olivera Bukoru zakončoval do brankára domácich, ktorý dobre vybehol. Gólom neskončila ani strela Alexeja Pavlova z nepriameho kopu zvnútra 16-ky po malej domov domácich.
Skóre sa menilo až v druhom polčase. Andrej Lévay vysunul na ľavom krídle Dávida Tonku, ten prešprintoval obrancu domácich a povedľa brankára otvoril nielen skóre zápasu, ale aj svoj strelecký účet v doraste. O päť minút prihral v strede poľa Dávid Tonka Martinovi Rumankovi, ten vysunul cez stred obrany Olivera Bukoru a jeho zakončenie znamenalo naše vedenie 2:0. Domáci si vypracovali šance na konci zápasu, brankár Pavol Pecho bol tradične spoľahlivý a zneškodnil aj tie najväčšie. V úplnom závere mohol zvýšiť na 3:0 Miroslav Bogyo, ale cez brankára domácich loptu nepretlačil.
Dorastenci zakončili miniturné po ihriskách súperov, za 6 dní nastrieľali 6 gólov, žiaden neinkasovali a získali 9 bodov.