U19: Dorastenci v jarnej časti súťaže
 25.3.2022, 23:05 v kategóriách DORAST U19
Naši dorastenci odštartovali jarnú časť sezóny v 4.lige U19 Juhovýchod ZsFZ o týždeň skôr ako A-tím. V tomto ročníku sa prihlásilo do súťaže až 18 tímov a dorast predohrával zápas 33.kola doma s Kozárovcami. V jarnej časti sezóny bude súťaž odchudobnená o tím Podlužian, ktorý sa počas zimnej prestávky odhlásil. Ich výsledky z jesennej časti boli anulované, nášmu tímu sa po domácej remíze 4:4 odpočítal bod.
Dorast začal zimnú prípravu s novým trénerom. Beňadik Dvorský po jesennej časti skončil zo zdravotných dôvodov, nahradil ho Juraj Baláž. Beňadik Dvorský pôsobil pri U19-ke dve a pol sezóny, počas minulej priviedol tím k titulu v 4.lige. Juraj Baláž pôsobí v ŠK Nevidzany dlhodobo, naposledy pri B-tíme v minulej sezóne. Jeho najväčším úspechom bol postup do 5.ligy s A-tímom v sezóne 2014/15.
V jarnej časti môže počíťať s nasledovným kádrom: brankári Jakub Bartek a Gabriel Nádašdy, hráči do poľa Daniel Kováč, Richard Laktiš, Šimon Strieška, Kristián Hlavatý, Denis Kráľ, Bohumír Šabík (návrat po dlhodobom zranení), Ján Mášik, Tomáš Čulák, Dávid Tonka, Šimon Očadlík, Boris Boďo, Adrián Skalnický, Denis Ovsenák, Martin Rumanko a Patrik Studený (z U15). Dlhodobo zranený je Andrej Lévay.