A: Zmena trénera, koniec kariéry (?) Jakuba Fruniho
 24.júl 2022, 14:00 v kategóriách DOSPELÍ ”A”
V áčku prišlo počas letnej prestávky k viacerým dôležitým zmenám. Po 6.mieste v konečnej tabuľke, čiže historicky najlepšom umiestnení v 5.lige Stred ZsFZ pre ŠK Nevidzany, sa Vladimír Drienovský rozhodol prijať ponuku KFC Kalná nad Hronom, kde sa stal hlavným trénerom tímu, ktorý sa predstaví v novovytvorenej 3.lige Západ. Novým hrajúcim trénerom ŠK Nevidzany sa stal Imrich Füle, jeho asistentom je Juraj Baláž.
Koniec kariéry ohlásil po poslednom zápase predchádzajúcej sezóny dlhoročný kapitán tímu Jakub Fruni, z rodinných a zdravotných dôvodov. Všetci fanúšikovia ŠK Nevidzany veria, že stále len 34-ročný hráč pôsobiaci v klube od roku 2006 svoje rozhodnutie prehodnotí.
Turnajom na Dyčke ukončil svoje polročné pôsobenie v našom klube brankár Ivan Hanakovič. Nový brankár je v riešení.
Posilou zadných radov je René Víglaský (naposledy Jarok, predtým Kozárovce, Žarnovica, Spartak Trnava B, Palárikovo). Ofenzívnu hru tímu posilní okrem Imricha Füleho aj Peter Vojtek vracajúci sa z hosťovania v Hornom Ohaji. Z minuloročného tímu dorastencov sa do prípravy s áčkom zapojil Richard Laktiš. Smerom von prestúpil Miroslav Hrnčiar do Kolíňan, rovnakým smerom sa pobral aj Radoslav Tatarkovič.