U19: Viťazná otočka v derby zápase vo Vrábloch
 13.august 2022, 14:12 v kategóriách DORAST U19 | Zápasy | Majstrovské
4.liga U19 JV ZsFZ 2022/2023 - 2.kolo, 13.8.2022 o 10:00, Vráble

VION ZLATÉ MORAVCE-VRÁBLE U19 B - NEVIDZANY U19 1:2 (1:1)


10. Matej Hudec 1:0
45. Ján Mášik 1:1
84. Patrik Studený 1:2


Zostava ŠK: Gabriel Nádašdy - Denis Ovsenák, Bohumír Šabík, Denis Kráľ, Marcel Tatarkovič, Matúš Turček (90. Lukáš Ďurček), Šimon Očadlík (86. Adam Koprda), Martin Rumanko, Dávid Tonka (90. Adam Mihalička), Samuel Neuročný (66. Patrik Studený), Ján Mášik (53. Boris Boďo). Tréner Beňadik Dvorský.

Kompletný štatistický zápis zo stretnutia na Futbalnete

Vo Vrábloch po rokoch obnovujú dorastenecký tím pod hlavičkou "béčka" ViOnu a keďže mali zápas 1.kola odložený, v premiére privítali našich dorastencov. Domáci išli do vedenia, Matej Hudec trafil spoza 16-ky presne k žrdi. Postupne sme začali preberať iniciatívu, ale po zaváhaní v obrane musel zoči-voči pred Lukom Vardosanidzem hasiť Gabriel Nádašdy. Naša prevaha sa začala postupne prejavovať aj na streleckej aktivite, problémom bolo presne zakončiť. Nakoniec sa to podarilo v úplnom závere 1.polčasu. Dávid Tonka ušiel po ľavej strane a po jeho prihrávke skóroval do odkrytej bránky Ján Mášik. Druhý polčas bol už v našej réžii. Z množstva šancí sme veľmi dobre chytajúceho Tobiasa Bridiša dlho nedokázali prekonať. Zuby si vylámali Matúš Turček, Martin Rumanko, Boris Boďo a v samostatnom nájazde aj Dávid Tonka. V 84.min Dávid Tonka vyhral súboj s domácim obrancom, našiel v 16-ke Borisa Boďa, ktorý okamžite posunul Patrikovi Studenému. Ten si sám pred brankárom loptu spracoval a s prehľadom rozhodol o našom víťazstve. V závere zápasu sme si vedenie postrážili, domáci si záverečný tlak nevytvorili.


Na fotke v hornom rade zľava: Bohumír Šabík, Beňadik Dvorský (tréner), Adam Koprda, Lukáš Ďurček, Matúš Turček, Dávid Tonka, Marcel Tatarkovič, Denis Kráľ, Ján Mášik, Pavol Baláž (vedúci tímu). V dolnom rade zľava Šimon Očadlík, Gabriel Nádašdy, Denis Ovsenák, Martin Rumanko, Boris Boďo, Patrik Studený, Adam Mihalička, Samuel Neuročný.