A: Potvrdená úloha favorita (VIDEO)
 20.3.2022, 19:18 v kategóriách DOSPELÍ ”A” | Zápasy | Majstrovské
Cestu za tromi bodmi začal René Lindovský. Strelecká pohotovosť Mária Kajabu a výborné zákroky Ivana Hanakoviča tvorili rozdielové faktory prvého domáceho jarného zápasu.

5.liga Stred ZsFZ 2021/2022 - 17.kolo, 20.3.2022 o 15:00, Nevidzany

NEVIDZANY - RUMANOVÁ 3:0 (1:0)

A: Zlý vstup do jarnej časti
 14.3.2022, 10:05 v kategóriách DOSPELÍ ”A” | Zápasy | Majstrovské
V jedinej nadstavenej minúte prvého polčasu sme prvýkrát inkasovali a vôbec sme nezvládli vstup do druhej časti hry. V Čeľadiciach prišla zaslúžená prehra.

5.liga Stred ZsFZ 2021/2022 - 16.kolo, 13.3.2022 o 14:30, Čeľadice

ČEĽADICE - NEVIDZANY 4:0 (1:0)

Začína jarná časť 5.ligy Stred ZsFZ
 12.3.2022, 23:11 v kategóriách DOSPELÍ ”A”
Áčko sa po jesennej časti usadilo na siedmej priečke tabuľky, strata na vedúci Báb je sedem bodov, pred Rišňovcami na ôsmom mieste máme náskok siedmich bodov. Do jarnej časti vstúpime v nedeľu 13.marca 2022 zápasom v Čeľadiciach, ktoré sme na domácom trávniku v 1.kole porazili 2:1.
A: Víťazná generálka
 6.3.2022, 15:53 v kategóriách DOSPELÍ ”A” | Zápasy | Prípravné
prípravný zápas, sobota 5.3.2022 o 10:30, Nesvady

NESVADY - NEVIDZANY 1:2 (0:0)

Áčko cez víkend nehrá, v akcii dorastenci
 18.2.2022, 14:36 v kategóriách DORAST U19 | DOSPELÍ ”A” | Oznamy
Prípravný zápas ŠK Nevidzany - FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble B sa neodohrá vzhľadom k nepriaznivej zdravotnej situácii v našom tíme.
V piatok večer budú hrať naši dorastenci doplnení o niekoľko starších hráčov na Dyčke proti miestnemu áčku.

15.11.2021, 19:59 v kategóriách DOSPELÍ ”A” | Zápasy | Majstrovské
Jeseň na ihriskách súperov sme zakončili tam, kde sme aj začínali - v Rumanovej. V auguste sme tam po totálne zbabranom 2.polčase darovali domácim bod, tentokrát sme víťazstvo napriek finišu Rišnoviec ubránili.

5.liga Stred ZsFZ 2021/2022 - 15.kolo, 13.11.2021 o 13:30, Rumanová

RIŠŇOVCE - NEVIDZANY 2:3 (0:2)

A: Bingovi čistý hetrik nestačil (VIDEO)
 7.11.2021, 22:03 v kategóriách DOSPELÍ ”A” | Zápasy | Majstrovské
Po polhodine by na Nevidzany nevsadil nik ani deravý groš. Spiacich domácich prebudil po polhodine hlavičkou od žrde za čiaru Miroslav Beňuš. Zlepšenú hru celého tímu v druhom polčase premenil na góly Tomáš Bednár.

5.liga Stred ZsFZ 2021/2022 - 14.kolo, 7.11.2021 o 13:30, Nevidzany

NEVIDZANY - VEĽKÉ ZÁLUŽIE 5:1 (2:1)