A: Turnaj na Dyčke po šiestykrát korisťou ŠK Nevidzany
 23.júl 2022, 22:00 v kategóriách DOSPELÍ ”A” | Zápasy | Prípravné
18.ročník turnaja O putovný pohár primátora mesta Vráble priniesol už šiesty triumf pre ŠK Nevidzany. Po jasnom semifinálom víťazstve nad domácou Dyčkou prišla finálová dráma s Klasovom, na konci ktorej bol víťazný penaltový rozstrel.
A: Prvý prípravný zápas
 23.júl 2022, 21:12 v kategóriách DOSPELÍ ”A” | Zápasy | Prípravné
prípravný zápas, sobota 9.7.2022 o 10:30, Kozárovce

KOZÁROVCE - NEVIDZANY 7:2 (2:1)

A: V nedeľu turnaj na Dyčke
 17.júl 2022, 00:29 v kategóriách DOSPELÍ ”A”
Áčko má v príprave na sezónu 2022/23 za sebou jeden prípravný zápas. V sobotu 9.7. podľahlo Kozárovciam na ich pôde 2:7. Podrobnosti o zmenách v kádri a na trénerskej lavičke zverejníme počas nasledujúceho týždňa.

V nedeľu 17.7. sa predstavíme na turnaji o Putovný pohár primátora mesta Vráble, ktorý sa každoročne koná na Dyčke.
U15: Bronz na turnaji v Mojmírovciach
 03.júl 2022, 15:24 v kategóriách ŽIACI U15 | Zápasy | Prípravné
Žiaci ŠK Nevidzany sa v sobotu 25.6.2022 zúčastnili turnaja O pohár starostu obce Mojmírovce.
A: Tak predsa nezabudol dávať góly
 19.jún 2022, 02:18 v kategóriách DOSPELÍ ”A” | Zápasy | Majstrovské
V značne improvizovanej zostave a v netradičnom čase v sobotu dopoludnia bola naša hra v prvom polčase trápením pre oko fanúšíka. Druhý polčas priniesol viac snahy, bojovnosti a dostavila sa aj futbalová kvalita. A čo je hlavné, Roman Žikavský strelil svoje prvé dva góly v sezóne, ktorými zabezpečil tri body a historické šieste miesto pre ŠK Nevidzany v krajskej súťaži.

4.liga U15 sk. B ObFZ Nitra 2021/2022, 18.kolo, 14.6.2022 o 16:30, Veľký Cetín

VEĽKÝ CETÍN U15 - NEVIDZANY U15 2:2 (1:2)

A: Herná mizéria
 13.jún 2022, 02:08 v kategóriách DOSPELÍ ”A” | Zápasy | Majstrovské
Vo Veľkom Záluží pokračovali naše nevýrazné výkony na ihriskách súperov. V 1.polčase to bola aspoň optická prevaha v poli, ale bez strely na bránku. V 2.polčase sme pasivitou domácim poľahky umožnili cestu za 3 bodmi. Nepotešilo ani vylúčenie Miroslava Beňuša po zbytočnej potýčke so súperom.

5.liga Stred ZsFZ 2021/2022 - 29.kolo, 12.6.2022 o 17:00, Veľké Zálužie

VEĽKÉ ZÁLUŽIE - NEVIDZANY 2:0 (0:0)

U15: Zaslúžená výhra po dobrom 2.polčase
 12.jún 2022, 22:06 v kategóriách ŽIACI U15 | Zápasy | Majstrovské
4.liga U15 sk. B ObFZ Nitra 2021/2022, 17.kolo, 12.6.2022 o 13:30, Nevidzany

NEVIDZANY U15 - CABAJ-ČÁPOR U15 6:2 (1:1)