Online: Starý Tekov U19 - Nevidzany U19 (29.8.2020)

1-6

(0:3)

zápas sa skončil

Starý Tekov U19 Nevidzany U19
90+1' Stretnutie sa skončilo.
89' Tonka sa v úniku nepresadil.
86' Štandardka pre Nevidzany - Šegeda nekonvertoval, strelil tesne nad bránu.
85' Fabian teraz ohrozil Pecha - ten si poradil.
82' Rodiaci sa útok našich dnešných hostiteľov zahasil Tatarkovič.
78' Tréner Dvorský postupne posiela do hry nových hráčov. Pavlov z priameho nad.
73' Očadlík 1:6. Bukora sa ocitol v nájazde po prihrávke od Klikáča. Brankár Starotekovčanov vyrazil pokus k Očadlíkovi, ktorý zatočil doľava, hore, a najmä presne.
70' Berkeš 1:5. Po faule na Bukoru sa postavil k priamemu kopu zo zhruba 23 m Berkeš a vymietol ľavý horný.
69' Strelu posledného previnilca po zemi schoval gólman Lojek.
68' Lévay (Nevidzany) za nepekný faul. Nervozita na ihrisku.
64' Priamy kop po faule na Pavlova - Šegeda kopol vzhľadom k bráne vyššie, než je nutné.
60' Pecho od penalty "hodnotil situáciu" snáď nepretržite. Hlavný arbiter to napokon nevydržal.
60' Pecho (Nevidzany) za nadbytočné komentáre už pri inom zákroku (na Bogya), ktorý rozhodca neodpískal.
59' Červenák (11 m) 1:4. Nevidzany inkasujú prvý gól v súťaži.
58' Penalta pre Starý Tekov. Pecho boxoval, no súčasne s loptou "zrámoval" domáceho hráča, zrejme Berkeša. Rozhodca zapískal.
57' Bogyo a Pavlov šance nevyužili.
54' Berkešov únik a špicák mimo cieľ.
52' Vlastný gól 0:4. Prvú strelu Šegedu odvrátili Tekovčania na roh, druhú loptu zatočil ten istý hráč na druhú žrď. Tam si v spleti tiel niektorý z trojice domácich hráčov vrazil loptu do vlastnej siete.
50' Roh po zblokovanom Berkešovom (Nevidzany) pokuse.
47' Striedajúci Tatarkovič napravil svoju predošlú nepresnú prihrávku.
46' Druhý polčas odštartovaný.
V prvej štyridsaťpäťminútovke to bol typický bojovný dorastenecký zápas s množstvom súbojov. Starotekovčania sa do šancí nedostali, naši mladíci predviedli v ofenzíve viac umu a zaslúžene vedú rozdielom triedy. Rozdiel v skóre pritom mohol byť aj vyšší.
45+2' Koniec prvej polovice.
45+2' Červenák ešte po brejku vybojoval rohový kop, ale Pavlov hlavou odvrátil.
45+1' Klikáč ušiel obrane, no jeho kľučku brankár vytiahol.
45' Na konto Bogya ide vybojovaný roh, Šegeda ho ale zahral za bránku.
42' Štandardnú situáciu zahral Pavlov, domáci obrancovia odvrátili do autu. Berkešovo dlhé vhadzovanie k vzruchu neviedlo.
39' Bukora 0:3. Pavlov posunul na pravý flang Klikáčovi, Klikáč nacentroval po zemi za defenzívu Tekova, kde sa Bukora presadil cez obrancu a do protipohybu Lojeka navýšil vedenie.
38' Nákopy domácich zbierajú Šegeda a Pecho.
36' Po nakopnutí zakončoval Berkeš - ten v domácich farbách. Pecho pozorný.
34' Bogyov center domácim stopérom nedôrazne odvrátený na Pavlova, ktorý volejom trafil Lojeka. Ten však loptu zastavil tesne pred čiarou.
33' Ďalší útok našich chlapcov. Bukorov center nezasiahol nikto.
31' Klikáč 0:2. Lévay našiel na krídle Pavlova, ten z prvej na opačnej žrdi Klikáča, a ten krížnou strelou nekompromisne zasunul.
29' V úseku po občerstvovacej prestávke hra medzi 16-kami plná súbojov. Séria asi piatich hlavičkových súbojov ukončená odkopom domáceho stopéra.
22' Klikáč 0:1. Berkeš nakopol na súperove územie, domáci brankár vybehol za 16-ku, pri "uprataní" lopty však nastrelil stopéra a Klikáč odrazenú loptu pohodlne poslal do odkrytej svätyne.
21' Starý Tekov zatiaľ častejšie pri lopte.
17' Domáci srdnato bojujú. Nevidzančania zatiaľ o čosi futbalovejší, avšak bez výraznejšej šance.
16' Útok Bogya nepretlačil Pavlov k zakončeniu. O malý okamih neskôr Šegeda vystrašil malou domov Pecha aj trénera.
14' Tekovský útočník Červenák dočahoval center po štandardke - nedočiahol.
12' Nedorozumenie súperovho brankára a obrancu takmer využil Bukora.
8' Center Bogya zaplachtil centimetre nad brvnom.
7' Bukorovo zakončenie zblokoval starotekovský bek. Dva rohy v krátkom slede. Brankár domácich musel boxovať loptu.
5' V úvodnej päťminútovke prevažne aktívnejší domáci dorastenci. Nevidzančania mali po brejku roh - bez zakončenia.
2' Prvý útok ťahal Bogyo, prihrávka v šestnástke nemala adresáta.
1' Stretnutie sa začalo.
Základ domáceho ŠK Sokol: Lojek - Száraz, J.Kováč, Kosorín, Benedik, Kúdela, Nespešný, Kabát, Mesároš, Berkeš, Červenák. Náhradníci: Palic, Hríbik, Fabian, D.Kováč, Lacko, Bobáľ. Tréner: Henrich Kováč.
Základná jedenástka nášho tímu (formácia 4-4-2): Pecho - Kováč, Šegeda, Latkiš, Šabík - Berkeš, Lévay, Pavlov, Bogyo - Bukora, Klikáč. Náhradníci: brankár Černák - obrancovia Kráľ, Tatarkovič - záložníci Strieška, Tonka, Očadlík. Tréner: Beňadik Dvorský.
Naša U19-ka doposiaľ v súťažnom ročníku 2020/2021 vyhrala všetky tri svoje majstrovské zápasy s celkovým impozantným skóre 21:0.
V aktuálne prebiehajúcej ligovej sezóne majú zatiaľ Starotekovčania na konte 3 body po jednej výhre a dvoch prehrách pri sumárnom skóre 3:5.
Dnešní súperi hrali v nedokončenej minulej sezóne o špicu tabuľky a ich jediný vzájomný zápas sa odohral v Nevidzanoch 2.11.2019. Starý Tekov v ňom zvíťazil 0:1.
Hlásime sa zo Starého Tekova, kde nás privítalo slnečné počasie s podvečernou teplotou stále okolo tridsiatky.
Úvodný výkop zápasu 4. kola dorasteneckej 4. ligy JV ZsFZ 2020/2021 je naplánovaný na sobotu 29. augusta 2020 o 17:00 h na ihrisku v Starom Tekove.