Online: Nevidzany U19 - Holice U19 (19.9.2020)

4-1

(2:1)

zápas sa skončil

Nevidzany U19 Holice U19
Dorastenci dôležitý duel zvládli, súpera zo Žitného ostrova dnes na ihrisku celkom jednoznačne prevýšili a zaslúžene si do tabuľky pripisujú ďalšie tri body.
90+3' Stretnutie skončené.
90' Brankár hostí berie do rúk priamy kop Nevidzian od postrannej čiary.
88' Viaceré striedania rozbili hru. Zápas sa dohráva.
85' Stlmenú strelu Šabíka chytil Szalai.
85' Hru teraz charakterizujú početné súboje v strede ihriska.
80' Štandardka z rohu ihriska, Očadlík na Laktiša a hlavička posledne menovaného nad.
78' L.Bogyo 4:1. Szalaiom vyrazenú loptu upratal L.Bogyo do prázdnej brány.
77' Znovu roh Nevidzany, po ňom Szőgyi v brejkovej situácii prestrelil.
73' Už ani neviem koľký roh Nevidzian v zápase vyboxoval Szalai.
71' Dva hosťujúce nebezpečné priame kopy - jeden odvrátený a druhý zneškodnil Pecho, strieľal Szőgyi.
67' Klikáč 3:1. Očadlík vybojoval roh, ktorý bol zahratý na krátko, Pavlov vystrelil a Klikáč druhýkrát v zápase úspešný na dorážke. Klikáčov hetrik.
66' Šegeda kopal trestňák z dobrej pozície po faule na Klikáča - aj on však prekopol bránu.
64' Bukora v šanci prihrával na Klikáča do prázdnej brány, v poslednej chvíli ale zasiahol Balogh.
63' Po centri Sáhu naši obrancovia neodpratali loptu, ale Holice to nedokázali využiť. Tatarkovič snahu hostí definitívne ukončil odkopom.
61' Bukora sa uvoľnil na hranici šestnástky, no vystrelil privysoko.
60' Brankárovi hostí vypadla ľahká lopta, bol z toho roh. Po jeho zahratí sa v kontravýpade Holíc vyznamenal obranným zákrokom Tatarkovič.
59' Pecho chytil hlavičku Czinegeho.
57' Pőthe nespracoval loptu v nevidzianskom pokutovom území. V brejku Klikáč v samostatnom úniku, Szalai vybehol a Klikáč trafil do jeho nôh.
56' A Szalai znovu v permanencii a s ďalším zákrokom po skrátenom rohu Šegedu.
55' Szalai boxoval nevidziansky roh a potom prišiel náš útočný faul, ktorý akciu ukončil.
54' V prvej desaťminútovke 2. polčasu naďalej aktívnejšie Nevidzany.
53' Pavlov to skúšal z priameho kopu z vyše 30 m - nepresne (nad).
52' Nedôraz Bukoru v šestnástke Holíc - gólman pokus pomerne bezproblémovo ulovil.
50' Po dvoch útokoch hostí a dvoch odkopoch Nevidzian by lopta dvakrát skončila v kukurici na poli, ak by tam nejaká kukurica rástla.
49' L.Bogyo trafil pravú žrď po prihrávke Bukoru, vzápätí dorážal Klikáč, no Szalai vyrazil. Nasledoval ešte roh a Klikáčova hlavička vedľa.
47' Prvé druhopolčasové útoky na oboch stranách zastavili pripravené defenzívy.
46' Zaznel úvodný hvizd 2. polčasu.
Po úvodnej polovici ťaháku kola vedie naša U19 zaslúžene. Mala viac z hry aj viac gólových príležitostí.
45+2' Koniec 1. polčasu.
45+1' Bukorov samostatný nájazd, Bukora ho riešil kľučkou, ktorú Szalai vystihol.
45' Balogh v poslednej chvíli zastavil Bukoru. O malý moment akcia L.Bogya končí v náručí brankára.
43' Pre zmenu sa za obranou dostal k lopte Pavlov po prihrávke Kráľa. Zakončenie už bolo lepšie, ale Szalai zakročil.
42' Po ošetrovaní hosťujúceho Balogha sa ocitol za obranou Bukora, ale prestrelil bránu.
40' Po nákope sa dostával do šance Klikáč, netrafil však loptu a následne si pomohol faulom.
39' Nebezpečne vyzerajúci brejk Holičanov vyriešil odkopom Tatarkovič. Vážnejšia akcia hostí po dlhšom čase.
35' Rohový kop Striešku opäť na Laktiša na bližšej žrdi, zo situácie však vznikol iba ďalší roh, po ktorom sa odkopáva od brány Holíc.
32' Na tečovaný pokus Lévaya Szalai stihol zareagovať.
31' Hostia mimo hry po aute na úrovni nevidzianskeho veľkého vápna.
29' L.Bogyo skúšal šťastie, no gólman hostí vyrazil. Pri dorážke Klikáč fauloval.
28' V poradí ďalší nevidziansky roh bol zahraný na prvú žrď, kde Laktiš netrafil bránu.
26' L.Bogyovi chýbali milimetre po pase Klikáča, zakončoval by sám z 5 metrov. Loptu však upratal hosťujúci bek.
25' Lévay nezakončil presne po priťuknutí Bukoru.
23' Klikáč 2:1. Strieška servíroval roh, po zahratí sa k nemu lopta vrátila. Strieška si ju posunul na strelu a vypálil, Szalai vyrazil a Klikáč dorazil.
18' Ďalšiu dlhú nakopnutú loptu Holíc odkopol do bezpečia Lévay.
17' Sáha zakončoval po dlhom nákope z polovice, úspešný zákrok si pripísal aj Pecho.
17' Stále sa hrá hore-dole, obrany sú ale teraz dostatočne pozorné.
14' Dobrá šanca Nevidzian po rohu, hlavičku Pavlova ale taktiež ulovil Szalai. Na opačnej strane vzápätí kontra Holičanov, Pőtheho s ťažkosťami zastavila obrana domácich.
11' Ďalší rohový kop Nevidzian. Laktiš bojoval o loptu, ale hosťujúci brankár Szalai bol šikovnejší a zobral mu ju.
9' Sledujeme živý, rušný zápas. Strieška po centri L.Bogya len do brankára. Na druhej strane strelec vyrovnávajúceho gólu Szőgyi v ofsajde.
8' Szőgyi 1:1. Po našom rohu vyrovnávajú hostia z rýchleho protiútoku.
6' Prvý pokus vyslali aj Holičania, Farkasova ľavačka z hranice šestnástky zamierila ale veľmi vysoko.
5' Aktívny Klikáč unikol po pravom krídle a jeho prízemný center poslal Pavlov z prvej nad bránu.
3' Po priamom kope Striešku pálil Lévai. Gólman hostí tentoraz na mieste.
1' Klikáč 1:0. Aut Kráľa predĺžil Strieška, loptu vybojoval Klikáč, s pomocou Bukoru sa dostal pred gólmana Holíc a hoci dobre netrafil loptu, tá zapadla k žrdi. Bleskové vedenie pre našu U19 po 28 sekundách!
1' Zápas sa začal.
Motivácia z pohľadu nášho mužstva je teda popri upevnení líderskej pozície znásobená aj revanšom za minulosezónnu hladkú prehru. Hostia zo Žitného ostrova však ani tentokrát určite nebudú predávať kožu lacno. Tešme sa na zaujímavý duel.
Zatiaľ čo oba tímy sa už svedomito pripravujú na zápas, delegované osoby sa trochu omeškali.
Vzájomná bilancia oboch tímov je zatiaľ len jednozápasová - v minulej sezóne v Holiciach zvíťazili domáci nad našou U19-kou presvedčivo a zaslúžene 3:0.

head2head.php?team1=3&team2=256
Priebežné postavenie, bilancia a skóre tímov po 6 kolách prebiehajúcej sezóny sú nasledovné:
1. Nevidzany 6-0-0 51:2
3. Holice 4-1-1 21:9
Vo výraznom šlágri kola dnes naši dorastenci, úradujúci majster 4.ligy JV ZsFZ z poslednej dokončenej sezóny, hostia súpera, ktorý je potenciálnym majstrom z nedokončenej sezóny minulej.
V Nevidzanoch máme ďalší parádny deň na futbal a panuje veľké očakávanie, že parádny bude svojou kvalitou aj tento zápas. Vitajte!
Náš prenos sa rozbehne zhruba polhodinu pred úvodným výkopom, teda okolo 14:30.
Úvodný výkop zápasu 7. kola dorasteneckej 4. ligy JV ZsFZ 2020/2021 je naplánovaný na sobotu 19. septembra 2020 o 15:00 na ihrisku v Nevidzanoch.